Commando Janusz - 31 lipca 2022 - Zakopane

Bieg od 16 roku życia

W tym kraju nie ma zawodów dla ludzi z Waszym wykształceniem? Somsiad ostatnio zaczął coś tam biegać, więc Wy musicie zrobić to lepiej? Wasz ulubiony dystans do bieg do Żabki do kolejne piwko?
Zapraszamy na imprezę, jakiej jeszcze nie było. Dziurawe skarpety, gumowe klapki, reklamówka w dłoni, takiego zlotu Januszy nie spotkacie ani na promce w Lidlu ani w kolejce na Kasprowy! Uruchamiamy specjalną edycję naszych zawodów - Commando Janusz.
Zapomnijcie o sportowych legginsach, butach z bieżnikiem i pulsometrach. Na tym torze obowiązują żonobijki, ortaliony, frotowe skarpety i domowe klapki. Im bardziej januszowa stylizacja tym lepiej!
W takim outficie przyjdzie Wam zmierzyć się z liczącą 350 metrów trasą, na której nie zabraknie przeszkód! Czy da się pokonać ściankę z reklamówką w ręku? Czy uda się dotrzeć do mety nie wyskakując po drodze z kapci? Przekonajmy się!

Zapraszamy wszystkich Panów i Panie (Janusz wszak to stan umysłu, nie płci!) do zapisów. Oprócz wiecznej chwały i satysfakcji z pokonania trasy, na mecie uraczymy Was tym, co Janusze lubią najbardziej. A więc reklamówki w dłoń i dołączajcie do zabawy!


Gwarantujemy:
- świetną zabawę
- czadowy medal dla każdego zawodnika
- piwko na mecie


Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Cennik:
20 zł za parę do 30.07.2022
30 zł w dniu wydarzenia

Link do zapisów: ZAPISY COMMANDO JANUSZ

Lista startowa uczestników: LISTA UCZESTNIKÓW